Něco k počtení-Pravidla blogu

Jen tak mimochodem

Ghe...?

16. ledna 2010 v 10:10 | Um... Jmenuju se moc dlouze, ale ve zkratce GM
Všechno je těžší a těžší. Věřte mi. Nikdo z nás nečekal, že nám letošek dá tak zabrat. Slibuju, že se pokusím něco napsat, protože mám nápad a mohla bych i něco napsat, jenže víkend je pro mě téměř jediná oáza klidu týdně a já si chci zahrát TS3, které hraji jen o víkendu (téměř, vlastně pokud mi něco nezmizí z plánu práce na týden). Navíc musím něco dodělat. Takže to neberte jako slib, ale dejme tomu jako jistou... naději, že něco napíšu. Jo, naděje. To sedí nejlíp. Nevěřím, že by si ostatní autoři rozpoměli na tento blog, ale budiž.

Povídka již hotova!

13. května 2009 v 21:43 | Kuželka0070
Zdravím lidi!

Jsem tu jen na skok a chci vám říct, že povídka kterou vám slibuju už delší čas je už hotova! Stačí už jen doladit pár detailů a nejpozději do konce měsíce by zde mohla být..

To je vše co jsem chtěla říct :). Takže povídka už by tu brzy mohla být, takže očekávejte nějaké to možné info (ještě uvidím :D).

A to už je vážně vše.. Opět se loučím!

Kuželka0070

Zaneprázdněni,ale jde to

19. dubna 2009 v 13:31 | Great Mhery
Ahoj,čau,zdar,tě pic. Vyberte si oslovení,jaké vám vyhovuje a zbytek si v duchu přeškrtněte.

Fakt,že toto je pátý článek za měsíc moc neřešte. Chci vám vysvětlit,co se děje.

Na naší škole se teď píšou maturitní testy a nás buď ze školy někam odtáhnou a když se zrovna nic nepíše za maturitní test nebo příjímačku,tak píšeme my.Vzhledem k tomu,že pak už budou maturity a my nebudeme mít moct šancí nějak změnit známku,tak se holt musíme víceméně učit.

Hodně z nás má z různých předmětů blbé známky,nerada bych dávala příklady,ale třeba já sama jsem hodně zkazila poslední test z matematiky a čeká nás čtvrtletka.Celkově se nám nepovedla biologie a dějepisář nám slíbil mnoho testů,nejspíš jeden týdně. Jak by se řeklo,čeká nás toho hodně.

Dál bych zmínila,že se naše cesty vydávají na další jazyk,Kuželka na němčinu a zbytek bude ryze francouzský,tudíž vás hodlám varovat,že v září to bude ještě horší,protože jak se říká,začátek bývá nejhorší. Nás čeká úplný začátek nového jazyka.
 
 

Reklama