Něco k počtení-Pravidla blogu

Deník hvězdy

2. kapitola - K čemu to je učit se?

16. ledna 2010 v 12:14 | GM
Dneska to začlo. Když jsem se ptala Žanety, co bylo za úkol z fyziky, tak řekla ,že nic. To by nevadilo, kdyby si učitelka úkoly nevybrala. Samozřejmě, já ho neměla a tak jsem dostala něco jako mínus. Nevadilo by, kdyby jsme za tu hodinu nenabrala druhé. Proč? Prý ruším... Jsem toho názoru, že lidé, jako já, tedy oblíbení, společenští, by neměli tvrdnout v hodinách učením se nesmyslů a radši by měli dělat třeba moderátory či tak něco. Plýtvání časem... Kéž by ta ubohost jménem škola skončila.
Těšila jsem se na odpoledne. Měla jsem mít hodinu klavíru. Samozřejmě, že já na klavír ani nijak nechci hrát, jenže mamka je toho názoru, že opravdový umělec má na něco umět hrát a klávesy nepovažuje za nejvhodnější. Pokud chci být umělec, musím se na něco naučit. Jenže rozhodla jsem se nejít tam, protože byla akce "chceš být modelkou?" v blízkém městečku, kam bych stejnak jela na klavír. Po škole se stavím u Žanety , upravíme se, aby nás aspoň vybrali a pojedeme tam.

1.kapitola - úvod do deníku

30. září 2009 v 17:24 | Nemocná GM
Poznámka:Je to takové hloupoučké. Ale já vám pěkně povím proč. Protože když už člověk neví coby, může psát tuhle blbost o ničem. A přesně tak je tomu i u mně :). Baví mě psát povídku o holce, kterou kdybych znala v realitě, řeknu že je blbá...

Jmenuju se Jana. Ale od mala si nechávám říkat Ametysthe. Jednak jméno Jana mi přijde tuctové a za druhé, když mi byly čtyři, někdo mi řekl, že ty krásné fialové kamínky jsou ametysty. Čas to předělal na Ametysthe. Je mi patnáct a myslím, že celkem dobře zpívám. Mám ráda Miley Cyrus a podobně dobrá je i Ashley Tisdale. Ale nejlepší je Twilight. O tom není pochyb.

Mým snem je odmala být celebrita. Ne česká, neboť český showbussines je moc nuda a celosvětové slavná nebudu. Nejradši bych už teď jela do USA a začla konat pokroky. Jenže rodiče tvrdí, že nejdřív škola a pak kariéra. Prvním zádrhelem jsou tedy rodiče. Trvají na tom, abych chodila i na střední. Druhým je bezpochyb místo kde bydlíme. Vesnice! V městě bych už aspoň mohla zpívat na soutěžích nebo tak, ale tady? Nikde nic.
 
 

Reklama
Reklama