Něco k počtení-Pravidla blogu

Co se bude dít

Květen!

1. května 2009 v 1:00 | Great Mhery
Tak jsem první. Dneska je první májový den-mimochodem,moje narozeniny,gratulace očekávám v komentářích, a já jsem první kdo tu něco tento měsíc napsal.

Začnu kolem sebe-očekávejte mé narozeninové zamyšlení,dnes nebo zítra,až bude čas.

Hodlám pokračovat v povídkách,čekejte asi jednu jednodílnou a díl nějakého toho mého knižního seriálu.

Tímž končí můj květnový úvodník. Tak ať se vám celej květen daří!

Co kdy vyjde z mojí dílny

17. března 2009 v 9:22 | Písmenka poskládala Great Mhery
Začnu povídkou,kterou mám v rozepsaných článcích. Pořád tam je a postupně jí dopisuju,budu jí dopisovat,dokud nebude,nebo pokud jí někdo nesmaže,ale to se asi nestane.
Další povídky mají zatím pouze ráz v mých myšlenkách,ale je možné,že něco spíchnu na rychlo ani nebudu vedět jak. Ovšem to by byla takzvaná rychlopovídka,které věsměs píšu děsně neupraveně a nesmyslně.
Abych to ale shrnula,takže očekávejme povídku,nazvanou zatím "Dita" někdy do konce týdne,vyjde buď dnes,nebo ve čtvrtek,nebo neděle. Už toho mám dost napsaného a to co zbývá je ubohá částečka.
Jenže vlastně nevím,co by jste chtěli číst. Jen tak mě to zajímá,prostě zajímá. Nechci žádné eseje, jak budete číst horory,protože bla bla bla a pak nesnesete romantiku,protože blablabla... Já prostě chci vidět,co by vás zaujalo,ale když už někdo má náladu napsat esej,tak ať ho napíše, ráda si ho přečtu. Já ještě ani tak nějak vyhraněná nejsem,jsem schopná sesmolit cokoli za žánr,takže asi by to pro mě byla taková inspirace.
 
 

Reklama