Něco k počtení-Pravidla blogu

Leden 2010

2. kapitola - K čemu to je učit se?

16. ledna 2010 v 12:14 | GM |  Deník hvězdy
Dneska to začlo. Když jsem se ptala Žanety, co bylo za úkol z fyziky, tak řekla ,že nic. To by nevadilo, kdyby si učitelka úkoly nevybrala. Samozřejmě, já ho neměla a tak jsem dostala něco jako mínus. Nevadilo by, kdyby jsme za tu hodinu nenabrala druhé. Proč? Prý ruším... Jsem toho názoru, že lidé, jako já, tedy oblíbení, společenští, by neměli tvrdnout v hodinách učením se nesmyslů a radši by měli dělat třeba moderátory či tak něco. Plýtvání časem... Kéž by ta ubohost jménem škola skončila.
Těšila jsem se na odpoledne. Měla jsem mít hodinu klavíru. Samozřejmě, že já na klavír ani nijak nechci hrát, jenže mamka je toho názoru, že opravdový umělec má na něco umět hrát a klávesy nepovažuje za nejvhodnější. Pokud chci být umělec, musím se na něco naučit. Jenže rozhodla jsem se nejít tam, protože byla akce "chceš být modelkou?" v blízkém městečku, kam bych stejnak jela na klavír. Po škole se stavím u Žanety , upravíme se, aby nás aspoň vybrali a pojedeme tam.

Ghe...?

16. ledna 2010 v 10:10 | Um... Jmenuju se moc dlouze, ale ve zkratce GM |  Jen tak mimochodem
Všechno je těžší a těžší. Věřte mi. Nikdo z nás nečekal, že nám letošek dá tak zabrat. Slibuju, že se pokusím něco napsat, protože mám nápad a mohla bych i něco napsat, jenže víkend je pro mě téměř jediná oáza klidu týdně a já si chci zahrát TS3, které hraji jen o víkendu (téměř, vlastně pokud mi něco nezmizí z plánu práce na týden). Navíc musím něco dodělat. Takže to neberte jako slib, ale dejme tomu jako jistou... naději, že něco napíšu. Jo, naděje. To sedí nejlíp. Nevěřím, že by si ostatní autoři rozpoměli na tento blog, ale budiž.