Něco k počtení-Pravidla blogu

1.kapitola - úvod do deníku

30. září 2009 v 17:24 | Nemocná GM |  Deník hvězdy
Poznámka:Je to takové hloupoučké. Ale já vám pěkně povím proč. Protože když už člověk neví coby, může psát tuhle blbost o ničem. A přesně tak je tomu i u mně :). Baví mě psát povídku o holce, kterou kdybych znala v realitě, řeknu že je blbá...

Jmenuju se Jana. Ale od mala si nechávám říkat Ametysthe. Jednak jméno Jana mi přijde tuctové a za druhé, když mi byly čtyři, někdo mi řekl, že ty krásné fialové kamínky jsou ametysty. Čas to předělal na Ametysthe. Je mi patnáct a myslím, že celkem dobře zpívám. Mám ráda Miley Cyrus a podobně dobrá je i Ashley Tisdale. Ale nejlepší je Twilight. O tom není pochyb.

Mým snem je odmala být celebrita. Ne česká, neboť český showbussines je moc nuda a celosvětové slavná nebudu. Nejradši bych už teď jela do USA a začla konat pokroky. Jenže rodiče tvrdí, že nejdřív škola a pak kariéra. Prvním zádrhelem jsou tedy rodiče. Trvají na tom, abych chodila i na střední. Druhým je bezpochyb místo kde bydlíme. Vesnice! V městě bych už aspoň mohla zpívat na soutěžích nebo tak, ale tady? Nikde nic.

Povahově jsem fajn, strašně miluju společnost. A co mi vadí? No lži, nespravedlnost, falešnost a sobectví. Přijde mi správně, že hvězdy teď hodně pomáhají. Miluju módu a nákupy. Jenže nejezdím moc často nakupovat, neboť nejradši bych k nějakému většímu městu, kde je aspoň H&M a C&A,což teda blízko není. Takže jezdím nakupovat jen párkrát za půl roku. Nejčastěji když se blíží třeba zima nebo léto, protože vždycky se hodně změní móda.

Jedním z trendů, které mě fakt oslovily jsou psíci. Je to skvělé mít něco jako živou ozdůbku, protože to utěší a zároveň je to cool. Když se to dotklo mojí BFF a překecala svoje rodiče, že ho musí mít,tak mi bylo jasné, že já taky. Snažím se mu shánět ty úžasné obojky a oblečky, ale moc jich nemám, asi tak pět. Snažím se kupovat ty lepší, takže než na jeden našetřím, uplyne doba. Taky hodně provolám, no moje útraty nejsou nejnižší.

Asi hlavní částí mého života je BFF Žaneta. Teda ona nechce být Žaneta, protože se mnou sdílí tu úžasnou myšlenku celebrity. Ale nechce být zpěvačka, modelka a herečka, ale údajně něco na styl módní návrhářky, případně redaktorky v módní časopisu. Ovšem nevymyslela si svoje jiné jméno, tvrdí, že ho vymyslí, až bude navrhovat, protože říká, že jméno Žaneta by nevadilo, kdyby tam nebylo Ž, protože se prý blbě vyslovuje. Já si myslim, že Žaneta špatné jméno je. Jednak zní zastarale a za druhé, showbussines si žádá originální jména, nebo ne?

Sourozence mám, rodiče taky. Bydlíme v domku. Mými zájmy je móda, zpěv, showbussines. Doufám,že jste si o mě udělali přehled. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Colour Colour | Web | 15. listopadu 2009 v 9:56 | Reagovat

dobrá blbka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama