Něco k počtení-Pravidla blogu

Září 2009

1.kapitola - úvod do deníku

30. září 2009 v 17:24 | Nemocná GM |  Deník hvězdy
Poznámka:Je to takové hloupoučké. Ale já vám pěkně povím proč. Protože když už člověk neví coby, může psát tuhle blbost o ničem. A přesně tak je tomu i u mně :). Baví mě psát povídku o holce, kterou kdybych znala v realitě, řeknu že je blbá...

Jmenuju se Jana. Ale od mala si nechávám říkat Ametysthe. Jednak jméno Jana mi přijde tuctové a za druhé, když mi byly čtyři, někdo mi řekl, že ty krásné fialové kamínky jsou ametysty. Čas to předělal na Ametysthe. Je mi patnáct a myslím, že celkem dobře zpívám. Mám ráda Miley Cyrus a podobně dobrá je i Ashley Tisdale. Ale nejlepší je Twilight. O tom není pochyb.

Mým snem je odmala být celebrita. Ne česká, neboť český showbussines je moc nuda a celosvětové slavná nebudu. Nejradši bych už teď jela do USA a začla konat pokroky. Jenže rodiče tvrdí, že nejdřív škola a pak kariéra. Prvním zádrhelem jsou tedy rodiče. Trvají na tom, abych chodila i na střední. Druhým je bezpochyb místo kde bydlíme. Vesnice! V městě bych už aspoň mohla zpívat na soutěžích nebo tak, ale tady? Nikde nic.

Píšu třeba o...

30. září 2009 v 12:24 | Great Mhery |  Great Mhery
Nemám nijak výraznou myšlenku a nejspíš se rozepíšu "jenom" v nějakém tom knižnějším seriálu. Fór je v tom, že oba jsou dosti hloupé, ale no budiž.

Jsem nemocná a to je důvod mého náhlého pisatelského rozjetí. Není co moc psát a mluvit nemůžu, neboť moje hlasivky jsou na tom bídně :)