Něco k počtení-Pravidla blogu

Válka zeleným medvídků s červenými

31. srpna 2009 v 11:31 | Great Mhery |  Nezařaditelné
Moje jediná inspirace- napadlo mě to poté,co jsem se v Jak se co dělá na streamu (v dílu o medvídcích) dozvěděla,že červení jsou nejoblíbenější.

Byl jeden pytlík s gumovými medvídky, kde byly medvídci všech barev- zelená,červená,oranžová a žlutá. Nejvíce bylo zelených a červených, o něco méně oranžových a žlutých. Jednoho dne,kdy pytlík vyjel v obrovské krabici z továrny, tak ho odvezli do prodejny. Shodou okolností to byl jedna prodejna velkého řetězce, ale jmenovat nemůžeme, neboť nechci dělat skrytou reklamu. Když se asi po měsíci dostal pytlík na věšák, tak si jeden zelený medvídek povídal s žlutým z pytlíku před nimi. Ten žlutý povídá:"Ahoj, váš pytlík je nový, co?". Zelený by rád kývnul hlavou, jenže gumoví medvídci to mají těžké, když jsou neohební a tak odpověděl:"Přesně tak. Jak dlouho tu vás pytlík trčí?" Žlutý se otočil na své spolupytlíkovce a řekl:"Je to málo červených, tak asi tak tři měsíce. No, červení medvídci holt jsou in a všichni je rádi a tady jsme hlavně žlutí, takže tu budeme ještě dlouho. Divil bych se, kdybys vypadl dřív. Všichni si vybírají jen červené."
Zeleného medvídka zamrazilo. Celou dobu si myslel, že všichni rádi zelené. Ale ne... Ten žlutý říkal že červené. A jsou mu čtyři měsíce, to je pěkně starý... Navíc měsíc v skladu a tři na prodejně, to bude hodně moudrý.

Uspořádal proto velký sraz zelených medvídků z pytlíku. Sešli se a on jim sdělil tu krutou zprávu. Všichni měli už na mále, když tu jeden, jmenoval se myslím "Zelený medvídek č.5" vykřikl:"Mám nápad!!! Budeme proti nim bojovat- musí si svou popularitu zasloužit!". Ostatním se nápad líbil, když tu Zelený Medvídek č.3 se zeptal:"A čím?". Dohodli se, že zabijí oranžové, aby měli náboje.

Těsně po půlnoci se vydali do místa, kde oranžoví spali a rozcupovali je, z některých udělali děla. Ovšem Červený medvídek č.2 slyšel poradu a tak totéž provedli červení se žlutými. Bylo to kruté, tolik zničených životů!!! Začla válka, pytlíkem létaly ostatky žlutých a oranžových, některá děla díky neznalosti medvídků vybouchla a zabila i obsluhu, časem, kdy se naučili i mířit,létaly i červená a zelená těla.

Když už na poli stáli čtyři a to jeden bznohý červený, beznohý zelený a dva normální, jeden zelený a červený, uzavřeli mír. V chvíli, kdy ho uzavřeli, bouchlo poslední dělo z oranžového medvídka. Žlutý z vedlejšího pytlíku, který to vše sledoval si všiml, že na něm bylo logo "Made in China". Tak žádný z tohoto pytlíku nepřežil...

Po dvouch týdnech byl tento pytlík na řadě a vzala si ho malá holčička, pětiletá Anička. Tak když ho doma otevřela, vyvalil se dým a vypadla hrouda žluto-červeno-zeleno-oranžové želatiny.

Anička to časem obrečela a tím končí naše fantasmagorická pohádka!

Podobnost je čistě náhodná a magorie této pohádky je úmyslná. Nedoporučuji jako četbu před spaním pro malé děti, za případné psychické problémy neručím :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama