Něco k počtení-Pravidla blogu

Srpen 2009

Válka zeleným medvídků s červenými

31. srpna 2009 v 11:31 | Great Mhery |  Nezařaditelné
Moje jediná inspirace- napadlo mě to poté,co jsem se v Jak se co dělá na streamu (v dílu o medvídcích) dozvěděla,že červení jsou nejoblíbenější.

Byl jeden pytlík s gumovými medvídky, kde byly medvídci všech barev- zelená,červená,oranžová a žlutá. Nejvíce bylo zelených a červených, o něco méně oranžových a žlutých. Jednoho dne,kdy pytlík vyjel v obrovské krabici z továrny, tak ho odvezli do prodejny. Shodou okolností to byl jedna prodejna velkého řetězce, ale jmenovat nemůžeme, neboť nechci dělat skrytou reklamu. Když se asi po měsíci dostal pytlík na věšák, tak si jeden zelený medvídek povídal s žlutým z pytlíku před nimi. Ten žlutý povídá:"Ahoj, váš pytlík je nový, co?". Zelený by rád kývnul hlavou, jenže gumoví medvídci to mají těžké, když jsou neohební a tak odpověděl:"Přesně tak. Jak dlouho tu vás pytlík trčí?" Žlutý se otočil na své spolupytlíkovce a řekl:"Je to málo červených, tak asi tak tři měsíce. No, červení medvídci holt jsou in a všichni je rádi a tady jsme hlavně žlutí, takže tu budeme ještě dlouho. Divil bych se, kdybys vypadl dřív. Všichni si vybírají jen červené."
Zeleného medvídka zamrazilo. Celou dobu si myslel, že všichni rádi zelené. Ale ne... Ten žlutý říkal že červené. A jsou mu čtyři měsíce, to je pěkně starý... Navíc měsíc v skladu a tři na prodejně, to bude hodně moudrý.

Články v nedohlednu

30. srpna 2009 v 20:57 | GM |  Co se děje
Škola se blíží a Terezka,Anička a Lindička, Baruška jsou svými zcela úžasnými starostmi zaujaty, že na tento blog kašlou. A do školy se jim nechce.

No dobrá. Pořád nemám nápad. Pro případ nouze, jinými slovy - je to pořád ta povídka o válce gumových medvídků :)