Něco k počtení-Pravidla blogu

O hloupé blogerce

24. června 2009 v 17:56 | Osoba,která si tím chce proti sobě popudit celý svět :) - Great Mhery |  Nezařaditelné
Byla nebyla,vlastně spíš byla,protože kdyby nebyla,tak by nebyla ani tahle povídka. Říkám vám,že ta Týna fakt byla. Věk se rovnal dvanáctce, od pohledu byla tuctová,jako každá jiná. Tu na sebe plácla řasenku, tu zase lesk a jindy lak na nehty. Jak by se to řeklo,no přece "tuctovka". Tolik holek jako ona jsou tisíce a desetitisíce. Někdy měla naše Týna náladu lepší,druhý den horší, záleželo,jak se zrovna vyspala a jestli polštář měla rovně nebo nakřivo. Šla do školy, znáte to,byla samozřejmě otrávená a už myslela,jak se z toho šestihodinového tandemu zanlostí vyvlíknout. Vždyť nějaký exit být musí,ne?

Byl slunečný den a jak tomu bývá v hezkých románech,během hezkých,slunečných dní se něco stane. I tady tomu bude tak. Ten den zrovna se Týny zeptala Karin,jestli nemá blog. Zcela nezásadní otázka,pokud by nerozjela řádku akcí a reakcí. Týna musela odpovědět ne, proč by lhala, nemělo to smysl. Jenže Týně to vrtalo hlavou,jak jinak. Blog... Určitě je to zajímavé,myslela si. Duchem byla mimo,ani si nevšimla,že ve škole je už výuka u konce a ona může jít domu. Na obědě stejně moc dlouho nepobyla,kdo ty hnusy má jíst?!

Doma pak rychle naklikala www.blog.cz a založila blog. Nejdřív váhala o přezdívce,musí to být něco "cool",ale zároveň nechtěla být... "Jo,už to mám,"řekla si. Do kolonky adresa zadala svojí novou přezdívku,kde nechybělo q,w. Heslo a podobně vyřídila rychle a vrhla se do zbytku administrativy. Zvolila první šablonu,co jí padla pod ruku,neboť tak nějak plánovala,že radši stvoří vlastní. Kdo tam bude,netřeba komentovat. Že váháte,přeci Zac Efron,Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Miley Cyrus, Jonas Brothers a Lady Gaga. Tak je to IN,ale musí to nějak propojit,že...

Byl pozdní večer,večerní máj a Týna tvořila design. Nakonec oželela Zaca a Vanessu,což řádně oplakala,neboť se tam nevešli a zadruhé, nejsou tak in.Rubriku jim věnovala,to ano. V deset bylo vše tak nějak seskupeno,zrozcestníkováno, zsbéčkováno s pěti blogy, zdesignováno. Do půl jedenácté přidávala obrázky a psala žádosti o SB. Pak jen lehla a snila o blogu. Nečekala,že to bude tak fajn. Teď bude každý den hlídat TOPLIST, přidávat,obcházet SB. Bude to zábavné, příjemné a bude oblíbená. To,co si vždy přála nebude sen,ale realita. Kolik dívek marně prahne po popularitě,ale jí se to splní!

Druhý den měla už deset SB,přidáno přes sto článků. Totiž,všechno kopírovala z pár blogů,takže to moc času nezabralo. Měla SB a jejich komentáře, získala už deset diplomů a blog měla teprv týden. Jenže měla pocit,že čím víc takhle bloguje,tím víc je šťastná. Měla za to,že když takhle žije,je plnohodnotná a co víc,děsně kulturní. Co lepšího než okopírovaná recenze HSM 3 může být? Nic... HSM3 je velmi inteligentní a vzdělaný film,tudíž je velmi chytrá a kulturní. "Pche,kam se hrabou nějaký filmový sr*čky jako je třeba Milionář z chatrče,"vzdychla si nad počítačem," dyť si ty Oscary nezasloužil,ty si zasloužilo HSM3" Vlastně časem už neměla ráda blogy,kde autor psal něco jiného než ona považovala za moudré. Měla pocit,že člověk,který na blogu nemá dvacet rad,jak vás okolí bude považovat za blázna, je blbec a hlavně, člověk beze smyslu pro humor.

Po čase jí někdo napsal na blog vulgární komentář. Jak pak by ne,to se děje spoustě těchto lidí. A naše Týna zareagovala jako jiní- prostě smazala a bylo to. Jenže když po čase někdo napsal komentář:"Drahá autorko tohoto blogu,zkus se nad sebou zamyslet a přemýšlej,jestli jseš občanem místa kde bydlíš. Ty si to nezasloužíš. Takovou odpornou komoleninu kopírovaných článků a hlavně češtiny jsem nikdy neviděla. Přemýšlej,stojí ti to za to?" Týna to hnedka zběžně smazala,co jí kdo bude říkat co smí a co ne? Večer pak narazila na spoustu blogů,které o tom debatovaly. O tom,že jim někdo napsal to samé co jí. Autorku komentáře všemožně urážely. Jenže Týna se už na to dovedla podívat jinak. Tajemná komentátorka měla pravdu. Je to ńesmyslné. Týna blog smazala a blogovala pak úplně jinak.

Zazvonil zvonec,pohádky konec :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama