Něco k počtení-Pravidla blogu

Červen 2009

O hloupé blogerce

24. června 2009 v 17:56 | Osoba,která si tím chce proti sobě popudit celý svět :) - Great Mhery |  Nezařaditelné
Byla nebyla,vlastně spíš byla,protože kdyby nebyla,tak by nebyla ani tahle povídka. Říkám vám,že ta Týna fakt byla. Věk se rovnal dvanáctce, od pohledu byla tuctová,jako každá jiná. Tu na sebe plácla řasenku, tu zase lesk a jindy lak na nehty. Jak by se to řeklo,no přece "tuctovka". Tolik holek jako ona jsou tisíce a desetitisíce. Někdy měla naše Týna náladu lepší,druhý den horší, záleželo,jak se zrovna vyspala a jestli polštář měla rovně nebo nakřivo. Šla do školy, znáte to,byla samozřejmě otrávená a už myslela,jak se z toho šestihodinového tandemu zanlostí vyvlíknout. Vždyť nějaký exit být musí,ne?

Byl slunečný den a jak tomu bývá v hezkých románech,během hezkých,slunečných dní se něco stane. I tady tomu bude tak. Ten den zrovna se Týny zeptala Karin,jestli nemá blog. Zcela nezásadní otázka,pokud by nerozjela řádku akcí a reakcí. Týna musela odpovědět ne, proč by lhala, nemělo to smysl. Jenže Týně to vrtalo hlavou,jak jinak. Blog... Určitě je to zajímavé,myslela si. Duchem byla mimo,ani si nevšimla,že ve škole je už výuka u konce a ona může jít domu. Na obědě stejně moc dlouho nepobyla,kdo ty hnusy má jíst?!

Doma pak rychle naklikala www.blog.cz a založila blog. Nejdřív váhala o přezdívce,musí to být něco "cool",ale zároveň nechtěla být... "Jo,už to mám,"řekla si. Do kolonky adresa zadala svojí novou přezdívku,kde nechybělo q,w. Heslo a podobně vyřídila rychle a vrhla se do zbytku administrativy. Zvolila první šablonu,co jí padla pod ruku,neboť tak nějak plánovala,že radši stvoří vlastní. Kdo tam bude,netřeba komentovat. Že váháte,přeci Zac Efron,Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Miley Cyrus, Jonas Brothers a Lady Gaga. Tak je to IN,ale musí to nějak propojit,že...