Něco k počtení-Pravidla blogu

Květen 2009

Povídka již hotova!

13. května 2009 v 21:43 | Kuželka0070 |  Jen tak mimochodem
Zdravím lidi!

Jsem tu jen na skok a chci vám říct, že povídka kterou vám slibuju už delší čas je už hotova! Stačí už jen doladit pár detailů a nejpozději do konce měsíce by zde mohla být..

To je vše co jsem chtěla říct :). Takže povídka už by tu brzy mohla být, takže očekávejte nějaké to možné info (ještě uvidím :D).

A to už je vážně vše.. Opět se loučím!

Kuželka0070

Nebezpečný les,2.díl

5. května 2009 v 16:17 | Sepsala unavená Great Mhery |  Nebezpečný les
Minulý díl naleznete >>TADY<<
A jak to skončilo:
Bylo 18.hodin. Celá rodina si večeřela. "Tati,Tim pořád nevyhodil ty knihy," začla Kimie. Byla si jistá,že je vyhodil,ale chtěla se ujistit. Tim a Jane se na Kimie podívali probodávajícím pohledem. Tim si vzpomněl,jak mu Kimie ukradla hodně důležitý sešit,zrovna když skládal zkoušku aby mohl přejít na jinou školu. Kimie ho pak spálila. Tim na jinou školu přejít a ještě ke všemu ho všichni začli považovat za nepořádníka. "Kimie,nemyslíš,že by si s tím mohla přestat?" zeptali se oba rodiče. "Už dost si toho provedla a my ti důvěřovali,"začal pan Blakie,"jenže teď už víme jak to je. Jsi prostě obyčejná žárlivá holka." Kimie třískla talířem a odešla. "Já nejsem vůbec žárlivá,ani rozmazlená,"křičela na rodiče ze schodů,"spíš naopak! Není náhodou rozmazlený Tim s Jane?" Všichni byli z Kimie mimo,nikdo si nepřidal ani nepromluvil.

Květen!

1. května 2009 v 1:00 | Great Mhery |  Co se bude dít
Tak jsem první. Dneska je první májový den-mimochodem,moje narozeniny,gratulace očekávám v komentářích, a já jsem první kdo tu něco tento měsíc napsal.

Začnu kolem sebe-očekávejte mé narozeninové zamyšlení,dnes nebo zítra,až bude čas.

Hodlám pokračovat v povídkách,čekejte asi jednu jednodílnou a díl nějakého toho mého knižního seriálu.

Tímž končí můj květnový úvodník. Tak ať se vám celej květen daří!