Něco k počtení-Pravidla blogu

Zaneprázdněni,ale jde to

19. dubna 2009 v 13:31 | Great Mhery |  Jen tak mimochodem
Ahoj,čau,zdar,tě pic. Vyberte si oslovení,jaké vám vyhovuje a zbytek si v duchu přeškrtněte.

Fakt,že toto je pátý článek za měsíc moc neřešte. Chci vám vysvětlit,co se děje.

Na naší škole se teď píšou maturitní testy a nás buď ze školy někam odtáhnou a když se zrovna nic nepíše za maturitní test nebo příjímačku,tak píšeme my.Vzhledem k tomu,že pak už budou maturity a my nebudeme mít moct šancí nějak změnit známku,tak se holt musíme víceméně učit.

Hodně z nás má z různých předmětů blbé známky,nerada bych dávala příklady,ale třeba já sama jsem hodně zkazila poslední test z matematiky a čeká nás čtvrtletka.Celkově se nám nepovedla biologie a dějepisář nám slíbil mnoho testů,nejspíš jeden týdně. Jak by se řeklo,čeká nás toho hodně.

Dál bych zmínila,že se naše cesty vydávají na další jazyk,Kuželka na němčinu a zbytek bude ryze francouzský,tudíž vás hodlám varovat,že v září to bude ještě horší,protože jak se říká,začátek bývá nejhorší. Nás čeká úplný začátek nového jazyka.


Poté jsme se přihlásily na slohový projekt ze školy a když dovolíte,tak se raději budeme věnovat škole,protože narozdíl od školy,vy nám nemůžete dát pětku a udělat průšvih,když něco nenapíšeme. Sice ještě nevíme,na jak dlouho to bude,ale počítejte minimálně s pátkem+dny,kdy to budeme sepisovat a tak nějak.

Další fakt je,že nemáme volný každý den,třeba o víkendech ano,ale... Někdy máme kroužek,někdy jsme jen tak někde s kamarády,což je teda u mě jev vzácný,ale ne tak vzácný,aby se neděl.

Každá máme svoje blogy,nechci říct,že by nám na tomto vůbec nezáleželo,ale je to trochu jiné,když máte svůj a jenom svůj blog a blog s kamarády. Možná,že teď někdo řekne:"Tak to já mám svůj blog a blog ještě s někým a na obou mi hrozně záleží,jste divný!" ,ale co. Hodně totiž záleží na tom,jak jsou oba /soukromý a společný/ blogy rozjeté,resp. jak časté je přidávání článků,organizace blogu a další věci. Zmínila bych,že tento blog není zrovna rozjetý a v příštích pár měsících to nehrozí,jelikož...

měsícdůvod
květentesty,zkoušení a další
červenukončování známek etc
červenecprázdniny
srpenprázdniny
zářírozjíždí se škola
říjenpotřebujeme si vzpomenout,co se probíralo,první testy,možná se to rozjede
listopadje možné,že budeme hodně nemocní,ale v tento měsíc by se to mohlo rozjet
prosinecdárky,ale je možné,že se to rozjede

Máte plán do konce roku,jinak samozřejmě,že je možné,že to bude jinak,ale nejspíš to tak bude a pořádný rozjezd by byl až někdy v říjnu až prosinci,protože jinak máme nadupaný časový plán. Ne,nekecám.Přístí dva měsíce,které chybí do konce školního roku,se uzavírají známky a to je o nervy vždycky. O prázdninách jsme pryč. V září si zařizujeme kroužky,vzpomínáme,co jsme brali touhle dobou a tak nějak si navykáme na školní režim. Celé září si pak budeme vyprávět dojmy a celkově budeme mimo.

Neberte plán nijak vážně,ale je vcelku možné,že to tak bude,protože jak nás znám,tak bych si nebyla jistá,že se najednou v květnu a červnu sebereme a i přes školní povinnosti přidáme stovky povídek.

I já bych byla ráda,kdyby se nám to povedlo rozjet,jenže čas nás již v tomto útlém věku tlačí. Všichni jsme v touze nejlepších známek,nejlepších výkonů /třeba to není naše touha,ale touha našich rodičů,ale věsměs z 90% naše/ nuceni co nejvíce "makat" na škole a pak zjistit,že všechno byl... nereálný sen,který nikdy nesplníme. O kterém se krásně sní,ale plní se tak těžko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni jako znak podání ruky...

Klik...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama