Něco k počtení-Pravidla blogu

Duben 2009

Zaneprázdněni,ale jde to

19. dubna 2009 v 13:31 | Great Mhery |  Jen tak mimochodem
Ahoj,čau,zdar,tě pic. Vyberte si oslovení,jaké vám vyhovuje a zbytek si v duchu přeškrtněte.

Fakt,že toto je pátý článek za měsíc moc neřešte. Chci vám vysvětlit,co se děje.

Na naší škole se teď píšou maturitní testy a nás buď ze školy někam odtáhnou a když se zrovna nic nepíše za maturitní test nebo příjímačku,tak píšeme my.Vzhledem k tomu,že pak už budou maturity a my nebudeme mít moct šancí nějak změnit známku,tak se holt musíme víceméně učit.

Hodně z nás má z různých předmětů blbé známky,nerada bych dávala příklady,ale třeba já sama jsem hodně zkazila poslední test z matematiky a čeká nás čtvrtletka.Celkově se nám nepovedla biologie a dějepisář nám slíbil mnoho testů,nejspíš jeden týdně. Jak by se řeklo,čeká nás toho hodně.

Dál bych zmínila,že se naše cesty vydávají na další jazyk,Kuželka na němčinu a zbytek bude ryze francouzský,tudíž vás hodlám varovat,že v září to bude ještě horší,protože jak se říká,začátek bývá nejhorší. Nás čeká úplný začátek nového jazyka.

3.hříšník

8. dubna 2009 v 8:46 | Ten big článke sesmolila Fazolka |  Pryč s nimi!
Tak tu máme 3.ho hříšnika:


[1] Tí_nuška, Web, 7.4.2009 21:23

Ahoj!
Hlasuj pro mě pls tady: http://tokinkovia-aca.blog.cz/0904/finale-sutaze-o-naj-fan-th ... jsem tam jako Tí_nuška... díky moc
PS: Jestli potřebuješ taky někde hlásnout, napiš pls na blog...
Jinak u mě na blogu probíhá hlasování v duelu: http://tokiohotel-nejgroup.blog.cz/0809/5-duel-hlasujte-pro-ty-lepsi ...
A na druhým blogu můžeš hlasovat o nej fotku měsíce: http://my-habibi.blog.cz/0901/fotka-mesice-ii ... tak se měj :)

Komentář (c) Great Mhery:Pochybuji,že by slečna pro nás pak hlasovala...Navíc,tu partu přestárlých teenagerů,kteří si říkají Tokio Hotel,ale bydlí v Německu,nějak nemám ráda. Já pro nikoho,koho nemám jakožto blogera ráda,nehlasuji.Když ho neznám a bloguje stylem mě nezajímavým,taktéž.

Jana,nemehlo

7. dubna 2009 v 21:19 | Great Mhery |  Nezařaditelné
Jmenuji se Jana. Je mi dvanáct,ostatně jako většině holek široko daleko. U nás na vsi se totiž rodí většinou jenom holky a většině je stejně jako mě-dvanáct let. Jenže já se s nimi nebavím,protože ony se nebaví se mnou. Proč? Všechno to začlo nedávno.

Šla jsem ze školy,my nemáme školu v naší vsi,ale chodím do města,které je poblíž. Mám to asi dva kilometry,takže to ujdu. Vracela jsem se s holkama,to jsme se ještě spolu bavily,jenže najednou na mě jedna vyštěkla:"Jani,hele,jaks napsala ten test?" Musím dodat,že jsem při tom testu trochu podváděla-podvrh,ale řekněte mi jméno toho,kdo nikdy nepodváděl. Všechno jsem Karin řekla,ale ne tak,aby to vyznívalo hrdě. Řekla jsem to takzvaně se soucitem,protože jsem věděla,že Karin sedí v první lavici před katedrou a nemohla podvádět. V tu chvíli,co dořeknu svůj příběh a zakončím větou:"Tak to bylo.Škoda,ale pomoct jsem vám fakt nemohla...",se po mně podívají ostatní holky,tedy Emily,Market,Leni,Renča a Cilka. Karin nedutá a kouká se na sloup. Vím,co si myslí,ale lepší je být ticho. A tak v tichosti dojdeme až domů.

Odpoledne je vše rodičům divné,protože odpoledne obvykle trávím s kamarádkami v přírodě,ne doma. "Co se stalo,že tvrdneš doma jako tvrdý y?" zeptá se mě do očí máma. Nevím,jestli říct pravdu a dozvědět se,že se jedná o žabomyší válku,nebo se vylhat. Pokusila jsem se o to,co dělají vždycky herečky v filmech-aspoň si to myslím,prostě jsem pohodila bujnou kšticí,mávla rukou a řekla:"Však ony se za mnou vrátí,až zjistí mou cenu" To,jak jsem se mýlila svým hereckým výkonem jsem zjistila až večer. Celá vesnice se sejde v hospodě,vede ji Emilina rodina, všichni si povídají. Tehdy jsem potřebovala udělat pár úkolů a přišla jsem později. Z dálky jsem slyšela věty:"No a takhle máchla rukou a řekla,že až si uvědoměj její cenu,tak se vrátěj". Všichni si ze mně dělali legraci!

Krutá maličkost

7. dubna 2009 v 19:34 | Fazolka |  Nezařaditelné
Andrea byla vždycky o hlavu menší než její normální spolužačky, ne-li o víc. Nic si z toho nedělala dokud chodila na základku. Tam ji brali takovou jaká je a ještě jí obdivovali, že je tak chytrá.
A to se jí vlastně tak trocu vymstilo. Rozhodla se, že se přihlásí na gymnázium.
Ani se moc npřipravovala a ve zkouškách byla přijata, jakožto 4., což bylo při faktu, že gymnaium bralo 50 lidí opravdu skvělé. Andrea byla nadšená, že pozná lidi a těšila se, jak utvoří skvělou partu teenagerů, jenomže tak se nestalo.
Ona jediná tak nějak nezapadla a to kvůli své výšce. Všichni se jí posmívali a když jednou nechtěla při testu naúpovídat třídnímu frajírkovi, který se nikdy neučil, došlo to až k fyzické šikaně.
Onen frajírek nebyl příliš silný, jen tak vypadal, a proto si svou ,,sílu" dokazoval na mladších nebo na menších.
Andrea byla zoufalá, když tu internetu narazila na sebevražednou kominitu.
Našla si ,,kámošku", která vystupovala pod přezdívkou Miss killer me a podporovala ji v tom, aby se začala řezat. Andrea byla tak zoufalá, že tohle viděla jako jediné východisko.
Jednou si zase povídůa s miss killer me a když se potom šlam řezat, vzpomínala na její slova:,,Brzo to udělám. Nesnáším život! Nesnáším ho!". Řízla přímo na místo, kde byly žíly.
Pro Andreau to bylo vysvobození!

Skutečnost nebo sen?.. Pár info..

6. dubna 2009 v 19:43 | Opět tady - Kuželka0070 |  Sen nebo realita?
Zdravím.. Zase jsem tady a chci vás uvítat jako první v novém měsíci xD.. Chtěla jsem vám tu jenom říct, že jsem se nakonec po dlouhém rozhodování rozhodla moji vlastní povídku na pokračování, s názvem "Skutečnost nebo sen?" (= Sen nebo realita) dát na můj vlastní blog.. Ale nezoufejte! I sem mám v nejbližším plánu něco přidat! A to myslím opravdu vážně! Nicméně..

Kdo chce, může si zatím přečíst 1. díl povídky "Skutečnost nebo sen?" na mém blogu (odkaz najdete v menu pod názvem Kuželčin blog xD).. Jsou tam i nějaké ty možná nové/staré věci, takže se kdyžtak mrkněte.. Toť asi tak vše x)

P.S.: Kdybych tu nějakou mooooooc dlouhou dobu nebyla, mrkněte se na můj blog, tam by to mělo být vysvětleno (snad).. Ale to se snad nestane :) Takže.. Díky moc x)

Kuželka0070