Něco k počtení-Pravidla blogu

Úvod k naší tvůrčí činnosti

13. března 2009 v 17:40 | Za všechny mluví tentokrát Great Mhery
Chtěla bych začít našimi schopnostmi. Všechny jsme na víceletém gymnáziu,ovšem nižší stupeň. Takže bych a vlastně i ostatní byli rádi,kdyby jste tolerovali chyby. Je mi jasné,že když ve slově divadlo napíšeme tvrdé y,tak to už bude něco jako megahloupost,ale když napíšeme něco špatně,něco,co není základem vědění úrovně,na které jsme už je jiná věc.

Dále bych řekla něco o povídkách. Každá si jedeme na vlastní notu a autory rozeznáte zcela jasně. Buď podle stylistické stránky,nebo podle podpisu. Navíc,každá bude asi psát převážně jeden žánr, třeba od jedné půjdou převážně horory a od druhé romány. Víc autorů víc ví- samozřejmě,že se mezi sebou radíme,jestli to tam dát nebo ne.Povídky mohou,ale nemusí být navazující,což je celkem podstatné.

Číslo autorů je zatím předběžné a to:já,Kuželka0070,Fazolka. Nejspíše se k nám přidá Anet a Cindy. Ještě jsme se neptali GiGi,která nejspíše bude souhlasit,ale nemůžeme to říct z místa. Dále se budeme mezi našimi kamarády vyptávat a zjištovat "kdo by do toho šel". Samozřejmě, máme si v plánu dát nějaký limit autorů,resp. nechceme,aby nás bylo třeba dvacet. Záleží nám na tom,aby povídky měly úroveň. Také nechceme autory a autorky,co budou kopírovat povídky od jiných,protože my si hodláme zakládat na heslu:"Všechny povídky jsou naše."

Autory a autorky z řad čtenářů moc přibírat nechceme,to protože přeci jenom nemáme jistotu,že se nejedná jen o rádoby pozorného čtenáře. Třeba mu jde o nějaké povídky. Proto u nás platí motto:"Autorem se může stát jen ten,komu věříme a známe ho osobně."

Tak snad nakonec,děkuju za pozornost,a doufám,že se vám povídky,které časem napíšeme budou líbit.

Great Mhery
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama