Něco k počtení-Pravidla blogu

Pravidla BLOGU

20. března 2009 v 9:01 | Sepsala Great Mhery |  Pravidla blogu
Pravidla jsou tu od toho,abychom je dodržovali. Nejen my,ale i vy. Jakékoliv porušení bude řešeno blokací. 1. Reklamy radši vůbec nepište. Vůbec nás nezajímají,na váš blog se nepodíváme a ani pro vás nebudeme hlasovat. Jediné,co asi uděláme,tak to nahlásíme jako SPAM,či zablokujeme.
 2. Kopírování. Na povídky je uvalen příšný zákaz kopírování a to i se zdrojem. Pokud by jste naší povídku chtěli uvést jako ukázku,tak napište na we-and-only-we@email.cz , tam se nějak dohodneme. Pokud to okopírujete se zdrojem,budeme to řešit jako nedovolené kopírování. Pokud beze zdroje,tak věřte,že to bude jenom horší.
 3. Nadávání. Nadávky tu nechceme a je celkem jedno,jestli jsou mířené proti nám,autorům nebo proti někomu jinému. Takovým ideálním řešením je nejdříve smazání,pozdějí blokace.
 4. Řetězáky. Možná je milé,že napíšete,že nás milujete a přidáte roztomilý obrázek s dodatkem:"Pošli to těm co taky miluješ.". Věřte,že mi to nikomu nepošleme,protože mi ostatní neobtěžujeme.
 5. Vydávání se za autorky. Je mi líto,ale to se odpouští úplně jinak,nežli nějaký přihlouplý komentář. Je mi líto,ale tohle je rovnou blokace.
 6. Vulgarismy. Každý ví,že se všechno dá vyjádřit nějak slušněji. Takže laskvě vulgarismy si říkejte třeba v duchu a do komentářů napíšte buď něco slušného,nebo nic.
 7. Výhružky,urážky. Na kecy typu "Zruším vám blog" nikdo nemá náladu.
 8. Spamy. Jasně,klidně nám napište,že se vám to líbilo,ale když to napíšete 8x za sebou,tak to hraničí s blbostí. Za to je rovnou blokace.Pokud se vám to ale omylem pošle 2x,což se stává,tak to není prohřešek.
 9. Komentáře psané CAPS LOCKEM. Jednak to úplně rozhodí stránku- roztáhne a za druhé to vůbec není úhledné.
 10. Komentáře přes okraj. Nikdo na to nemá náladu ani čas. Je lepší,když prostě píšete naprosto normálně.
A co ještě řeknu? Že neznalost vás neomlouvá,pravidla jsou v odkazu. Je mi líto,když někdo udělá nechtěně a zná pravidla-omylem pošle komentář dvakrát. To je věc,která se mi už taky párkrát stala,takže to vůbec nebereme jako prohřešek.

Ale pokud narázím na někoho,kdo udělá prohřešek a omluví se,tak blokace se ruší. Ale pokud toho onen dotyčný zneužije,a udělá prohřešek podruhé,tak s odblokování už pak nepočítá. To pak už rovnou nemusíme blokovat ty otravy.

Dodatek:
 • Autoři si vyhrazují právo tyto pravidla jakkoli upravovat.
 • Pravidla platí od 20.3.2009.
 • Neznalost neomlouvá,ale většinou je to jednoduché,protože tyto pravidla vyplývají z naprosto normálních standartů chovaní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama