Něco k počtení-Pravidla blogu

Jak bych se stručně popsala

14. března 2009 v 13:03 | Sepsala o sobě Great Mhery |  Great Mhery
Nemám moc času,tak budu stručná,leč výstižná.

Jmenuji se Tereza,přijmení neprozradím. Chodím do třídy s Kuželkou i Fazolkou,na stejnou školu.

Kuželka zmínila,že jsem jí s blogem hodně pomáhala. Ano,asi to je pravda. Bloguji od 4.třídy, což bylo ještě v době,kdy všichni velcí blogeři byli skoupí na slovo,jak se blog dělá. Tak jsem si holt na většinu věcí musela přijít sama.

Mezi moje koníčky patří četba,kreslení a vlastně celé umělecko. Dále ráda píšu příběhy a povídky, starám se o moje kočky. Velmi ráda mám hudbu,což se na mě celkem projevuje.

Z hudby mám ráda spoustu žánrů,od alternative až po symfonický metal. Jediné,co neposlouchám je folk a dechovka,ale nemám nic proti. Nejoblíbenější skupiny jsou Nightwish a Evanescence, z zpěváků třeba Lady Gaga,Nelly Furtado,Regina Spektor. Jak už asi vypovídá, nejradši mám rock,metal.

Povahově se nedokážu moc popsat,ale hodně lidí mi říká,že jsem blázen,flegmatik. A jediné,co si dokážu řádně přiznat,je lenost. Nejsem zrovna otevřená,což znamená,že se sice s lidma bavim,ale jen s těma co znám.

Ještě ani sama nevím,co budu za povídky psát,ale mám v hlavě jednu depresivní,jednu dobrodružnou a jednu nezařaditelnou. Nejraději mám nezařaditelné povídky,věsměs takové ty s nádechem lyriky a zárověn i epiky.

Když už mám blog,dělám si design sama. Přiznávám,že jeden design jsem si nechala udělat od profíků,ale bylo to na jiném blogu a já vůbec neuměla s programy jako je GIMP,Photofiltre. Designy mě baví a ačkoli se vám asi tenhle,co máme moc nelíbí,já jsem jeho autorkou a jsem s ním nadspokojená.

Aktuálně mě můžete znát jako autorku mého blogového deníku- Tady je odkaz. Začla jsem ho psát nedávno,ale s blogy mám mnohem větší zkušenosti,respektive měla jsem už asi 3 společné blogy,6 samostatných. Asi nemusím dodávat,že většina z nich byla smazána. Vlastně všechny,až na jeden. Ten vůbec neudržuji,ale nedokážu ho smazat.

Svůj volný čas trávím na kroužcích nebo doma,nejsem moc s přáteli. Jako kroužky mám angličtinu, animace a výtvarku. Všechno dělám pro radost a angličtinu taky proto,že jsem mnohem dál než ve škole a nechci svoje znalosti zahodit.

Z oblíbených věcí není moc co jmenovat,tedy... Ráda koukám na Óčko,jím pizzu nebo těstoviny, připíjím minerálku a kreslím bo píšu příběh.

Lidi mě považujou za svéráznou,ale není čeho se děsit. Ještě jsem nikoho nezabila a nikdy nikomu ani neublížím. Pravdou je,že moje povídky zůstávají občas na poli nepochopení a moje chování taktéž.

Nakonec co nemám ráda. Nerada uklízím,což je mimochodem činnost,které se po dopsání článku budu muset věnovat, vynášení odpadu všeho druhu, nerada píšu testy a jsem zkoušená. Nerada chodím do knihovny,protože je to daleko.

Časopisy moc nečtu,spíš když mě něco zaujme. Nejčastěji čtu asi časopis Naše Kočky,takže žádný pubertální voloviny...Když už jsme u toho,z autorů mám ráda Enid Blyton,Lisi Harrison, dále pak autorku série Alice a.... Z filmů mám aktuálně nejradši Milionáře z chatrče.

Jsem tak trochu mimo proud,nemám ráda ty typické teenagerovské boybandy Tokio Hotel,Jonas Brothers ani Us5. Nemám ráda ani HSM a ty "hvězdy". Nekoukám na Hannah Montanu a nejsem blázen do Stmívání.

Co mi vadí. Vadí mi již zmíněné Disney hvězdy,uklid,zkoušení,vynášení odpadu, práce samotná, domácí práce.

Mám dvě kočky,jednu rybičku a králíčka. Děkuji za pozornost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama