Něco k počtení-Pravidla blogu

Co kdy vyjde z mojí dílny

17. března 2009 v 9:22 | Písmenka poskládala Great Mhery |  Co se bude dít
Začnu povídkou,kterou mám v rozepsaných článcích. Pořád tam je a postupně jí dopisuju,budu jí dopisovat,dokud nebude,nebo pokud jí někdo nesmaže,ale to se asi nestane.
Další povídky mají zatím pouze ráz v mých myšlenkách,ale je možné,že něco spíchnu na rychlo ani nebudu vedět jak. Ovšem to by byla takzvaná rychlopovídka,které věsměs píšu děsně neupraveně a nesmyslně.
Abych to ale shrnula,takže očekávejme povídku,nazvanou zatím "Dita" někdy do konce týdne,vyjde buď dnes,nebo ve čtvrtek,nebo neděle. Už toho mám dost napsaného a to co zbývá je ubohá částečka.
Jenže vlastně nevím,co by jste chtěli číst. Jen tak mě to zajímá,prostě zajímá. Nechci žádné eseje, jak budete číst horory,protože bla bla bla a pak nesnesete romantiku,protože blablabla... Já prostě chci vidět,co by vás zaujalo,ale když už někdo má náladu napsat esej,tak ať ho napíše, ráda si ho přečtu. Já ještě ani tak nějak vyhraněná nejsem,jsem schopná sesmolit cokoli za žánr,takže asi by to pro mě byla taková inspirace.

Co další autorky nevím. O tomhle jsem s nimi nemluvila,každopádně kdyby se někde vyskytl v rozepsaných vyskytl jejich tvorební základ,tak ho nesmažu,ani si ho nepřečtu. Počkám co z toho vznikne. Ale obě autorky jsou evidentně živé a v případě jedné zdravé,druhá je po nemoci stále doma.
Jako každí mám ale svoje zájmy a koníčky,takže vás tímto varuji,že nečekejte,že budu na počítači každý den. Mám to spočítané,že na počítači budu 4x týdně,ale k tomu mám ještě svůj net deník,takže budu psát jak budu stíhat.

Pokud si říkate,co jsem to mlela a nesmysly,tak prostě jedním slovem-chtěla jsem nějak navodit atmosféru těšení na první povídku+ chtěla jsem něco přidat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama